Добредојде!
Јас сум Иван Стојанов

Јас сум професионален веб дизајнер и веб девелопер специјализиран за брендирање на вашиот бизнис.
Погледнете ги моите проекти, и ако ви се допаѓаат слободно можете да ме контактирате!

Дознај повеќеОстанете во контакт

Ова сум јас. Дизајнер преку ден & девелопер преку ноќ. Скоро па ич не спијам.

Јас сум Иван Стојанов (29), со веб дизајн и одржување на веб страни се занимавам повеќе од 13 години. Мојата долгогодишна работа со креирање и одржување на веб страни и апликации е благодарение на мојата љубобитност кон компјутерите уште од мали нозе.

112

успешни проекти

3265

денови искуство

47

задоволни клиенти

Што велат клиентите за мојата работа

Задоолен сум од соработката со D DESIGN, професионален изглед на самата веб страна и секогаш се достапни за помош околу порталот.

Мартин Ѓорѓиев
Мартин ЃорѓиевПретседател на CIVITASwww.civitas.mk

Секогаш се тука за соработка, одржување како и за ажурирање на порталите, www.radiostip.mk како и www.makfest.mk

Трајче Јованов
Трајче ЈовановГенерален директор на Макфестwww.makfest.mk

Ова е листа на услуги кои ви ги нудам јас

Веб Дизајн

Јас ви нудам професионална изработка на веб страни, флаери и логоа за вашиот бизнис.

Веб Девелопмент

Професионален развој на веб страни и апликации за вашиот бизнис.

24/7 Поддршка

Техичка подршка за нашите клиенти, како и редовен бекап на вашите веб страни!

SEO Оптимизација

На вашите веб страни за подобро рангирање и пронаоѓање  на пребарувачите.

Социјални Мрежи

Ви нудиме професионално реламирање на социјалните мрежи и споделување на фан страни.

Хостинг

Ви нудиме годишни хостинг пакети со почетна цена од 1390 ден/год за вашиот бизнис.

Ви се допаѓа мојата работа? Не двоумете се повеќе и контактирајте ме!

0 + 8 = ?

Сакате да се РЕКЛАМИРАТЕ овде?